تبلیغات
ترنم - انشا // عینک

ترنم - انشا // عینک

*** (( حمایت از کالای ایرانی ))) ***

*** (( حمایت از کالای ایرانی ))) ***

ترنم - انشا // عینک *** (( حمایت از کالای ایرانی ))) ***
هر فردی در زندگی خود عینکی بر چشم دارد،چه در ظاهر و چه در باطن.این عینک در هر فرد شکل متفاوتی دارد.
بعضی از افراد عینک دیدن بر چشم دارند؛می بینند و می روند و....توجه نمی کنند که در اطرافشان چه می گذرد و بعضی اوقات به همین دلیل دچار اشتباهاتی می شوند که بازگرداندن آنها نا ممکن است.
بعضی از افراد هم عینک دیدن بر چشم دارند؛می بینند،کمی دقت می کنند ولی زیاد توجهی نمی کنند.این افراد شانس هایی که دارند را با بی دقتی یکی پس از دیگری خراب و آن ها را نابود می سازند. گفته اند:شانس یکبار در خانه ی آدم را می زند. پس این افراد که کمی دقت می کنند،واقعاً توجهی نمی کنند یا خود را وادار به این کار می کنند و یا....
بعضی افراد هم هستند که عینک بینش بر چشم دارند.این عینک برای آن ها بهترین چیز است.آن ها می بینند،دقت می کنند و به کوچک چیزی توجه می کنند.این افراد از شانس های خود حداکثر استفاده را می برند.این افراد از دیگر افراد زرنگ تر،باهوش تر و قوی تر از همه لحاظ اند.ولی بعضی از این افراد از عینک خود بدترین استفاده را می برند.
گفتم و گفتم تا بگویم که خداوند به همه ی افراد عینک های زیبایی داده است.بعضی ها از آن استفاده مفید و بعضی هم از آن استفاده ی ناپسند می کنند.یادمان نرود:استفاده ی درست از عینک شکر نعمت و استفاده ی نادرست آن کفر نعمت در برابر خداوند است.


تاریخ : سه شنبه 2 خرداد 1396 | 15:18 | نویسنده : ناصر آقاپور | نظرات
.: Weblog Themes By Slide Skin:.