تبلیغات
ترنم - انشا // اقتصاد مقاومتی

ترنم - انشا // اقتصاد مقاومتی

*** (( حمایت از کالای ایرانی ))) ***

*** (( حمایت از کالای ایرانی ))) ***

ترنم - انشا // اقتصاد مقاومتی *** (( حمایت از کالای ایرانی ))) ***

بشرهمواره در طول زندگی خود با مشکلاتی مواجه شده است ولی هر بار با استفاده از قدرت تعقل بر همه مشکلات پیروز شده و حرکتی رو به جلو داشته است.با نگاه به تاریخ می توان متوجه این موضوع شد که همه دانشها و فنون نسبت به گذشته و ابتدای پیدایش خود دچار تحول شده اند و همگی آنها به سمت بهتر شدن و تکامل حرکت کرده اند.دانش اقتصاد نیز از این قائده مستثنی نیست.

شاید در گذشته واژه اقتصاد به شکل امروزی مرسوم نبوده ، اما تاریخ همواره بستر فعالیت های تجاری بوده است.و اگر کارکرد اقتصاد را ایجاد رفاه بدانیم می توان به شکار و گردآوری خوراک و ساختن سرپناه توسط انسان اولیه که نیازهای اساسی او بودند را نیز سرچشمه شکل گیری اقتصاد بدانیم.با شکل گیری طبقات و قشرهای مختلف جامعه اقتصاد مسیر جدیدی را در پیش گرفت و به شاخه های مختلفی تقسیم شد.نظامهای مختلف اقتصادی نظیر:بازار آزاد،اقتصاد......... شکل گرفتند.

اقتصاد کشور ما از هر لحاظ متفاوت با سایر کشورهاست.روند تحولات منطقه خاورمیانه و مسائل داخلی موجود در جمهوری اسلامی ایران تمام معادلات را به هم زده است.کشور ما به واسطه تحریم های صورت گرفته توسطه غرب نیاز به سیستم اقتصادی دارد که همواره تامین کننده نیازهای جامعه باشد.

«اقتصاد مقاومتی» راهکاری است که مقام معظم رهبری برای اقتصاد این روزهای کشور در نظر گرفته اند و با عمل کردن به آن میتوان از این بحران خارج شد .

 تاریخ : یکشنبه 31 اردیبهشت 1396 | 17:59 | نویسنده : ناصر آقاپور | نظرات
.: Weblog Themes By Slide Skin:.