تبلیغات
ترنم - انشا // ایران من

ترنم - انشا // ایران من

*** (( حمایت از کالای ایرانی ))) ***

*** (( حمایت از کالای ایرانی ))) ***

ترنم - انشا // ایران من *** (( حمایت از کالای ایرانی ))) ***

در قاره آسیا فقط و فقط یک کشور است وهرکس نام این کشور را می شنود؛ بی اختیار در باره ی آن به فکر فرو می رود. فکر می کنید این کشور کجاست؟ آری درست حدس زده اید ! این کشور با عظمت ایران است. سرزمین گل های لاله و سرزمین پهلوانان دلیر، وطن قهرمانان بزرگوار و پرافتخار. این سرزمین، کشور من، کشور تو و کشور تمام ملتی است که از جان خود  برای سربلندی و آبادانی آن می کوشند. 
ایران بناها و یادگاری هایی را اززمانهای کهن به جای گذاشته  که از نظر مردم جهان بی نظیر و پدیده یا معجزه ای باور نکردنی و زیبا می باشد.                                                                                                                     بناهایی همچون تخت جمشید، پل قزوین، سی و سه پل،غار علیصدر، عالی قاپو و.... چشم جهانیان را به خود خیره کرده است.
ایران در مشرق زمین این کره ی خاکیست و دارای ثروت های عظیم بسیار و منابع سرشاری مانند نفت و گاز است.  اگر به تاریخ ایران نیز توجه کنید؛ ایرانیان همیشه عاشقانه و صادقانه کوشیدندکه مانند نگینی در روی کره ی زمین بدرخشند.
 کشور بزرگ ما دارای پرچمی سه رنگ است که نشانه ی استقلال و آزادی مردم ماست و همیشه همراه با سرودی شور انگیز به اهتزاز در می آید.
در کشور ما همه مردم پیرو پیشوای دینی خود حضرت آیت الله خامنه ای هستند و به علت راهنمایی های رهبر خوب و شایسته، ملت ایران از نفوذ و دخالت بیگانگان محفوظ است و خواهد ماند.
اینها همه از لطف خداوند بزرگ و متعال است که همیشه کشور ما آباد و سربلند و تا ابد در برابر کشورهایی مانند اسرائیل و آمریکا پیروز و موفق خواهد بود.
ما وظیفه داریم برای قدردانی از این نعمات بزرگ تا آخرین قطره خون بکوشیم و سوگند یاد می کنیم در این راه لحظه ای از پای ننشینیم تا همیشه این کشور با عظمت بماند. 
در این جاست که با خود فریاد می زنم :
                                چو ایران نباشد تن مباد       بدین بوم و بر زنده یک تن مباد


تاریخ : یکشنبه 31 اردیبهشت 1396 | 12:29 | نویسنده : ناصر آقاپور | نظرات
.: Weblog Themes By Slide Skin:.